Sponsorunuz : Zeynep Yağmur Başar
Şehir Adı
İl Seçin
İlçe Adı*
İlçe Seçin
Mahalle*

Temsilcilik Sözleşmesi

LEA L’ESTHETIQUE ABSOLUE

TEMSİLCİLİK SÖZLEŞMESİ BİLGİLENDİRME FORMU

Sayın Temsilci Adayımız;

Temsilcilik Sözleşmemizi kabul etmekle, LEA Temsilcisi avantajlarına katılacak, Temsilcilerimizin faydalandığı tüm haklardan faydalanacaksınız. Hem tüm bu haklarınız hem de LEA Temsilcisi olmakla LEA’ ya ve üçüncü kişilere karşı üstlendiğiniz yükümlülükler Temsilcilik Sözleşmemizde kapsamlı şekilde düzenlenmiştir. Bu nedenle sözleşmeyi ve eklerini detaylıca incelemenizi, gerekmesi halinde avukatlarınıza danışmanızı önermekteyiz. Bunun dışında her türlü sorunuz için;

 

 • www.leaint.com web sitemizden Temsilcilik Sözleşmesi’ne ve eki LEA Şirket İlkeleri metnine her zaman ulaşabilirsiniz.
 • Temsilcilik Sözleşmesi ve eki LEA Şirket İlkeleri’nin tarafınıza e-mail kanalı ile veya adresinize kargo ile iletilmesini her zaman talep edebilirsiniz.
 • 0(850) 305 5 532 telefon numarası, 0 (212) 786 60 64 faks numarası ve info@leaint.com e-posta adresinden bizlere ulaşarak, her türlü sorunuza yanıt alabilirsiniz.

Sözleşmenin tamamını okumanızı hatırlatmakla birlikte, Sözleşmeyi kabul ederek LEA Temsilcisi olmanız halinde dikkatinizi çekmek istediğimiz hususlardan bazılarını aşağıda sıralamaktayız:

 • Sözleşme ve eklerinde yer alan tüm koşullar ve bunlarda yapılacak değişiklikler Temsilcilerimizi bağlayıcı niteliktedir.
 • LEA zaman zaman, sözleşmenin eki olan LEA Şirket İlkeleri’nde çeşitli değişiklik ve eklentiler yapabilir. Bu değişiklik ve eklentiler www.leaint.com web sitemizde yer alacak, esaslı değişiklikler ise tarafınıza e-mail veya sms yoluyla bildirilecektir.
 • LEA’ nın geniş temsilci ve özel müşteri ağı sebebiyle, sizlerle kurulan iletişim ve yapılan bildirimler çoğunlukla elektronik kanallardan yapılmaktadır. Bu nedenle LEA’ ya bildirdiğiniz adres, e-mail ve telefon bilgilerini güncel tutmanız ve gelişmeler için www.leaint.com internet sitemizi takip etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde, örneğin Şirket İlkeleri’nde yapılan bir değişiklik internet sitemizde yayınlanmasından ve/veya tarafınıza bildirilmesinden itibaren 3. günün sonunda yürürlüğe gireceğinden, bu değişikliklerden haberdar olmuş kabul edilirsiniz.
 • Bu sözleşmeyi kabul etmekle, tarafınıza fırsatlar, duyurular ve çeşitli bildirimlerin sms ve e-mail kanalıyla yapılmasını kabul etmektesiniz. Fırsat ve duyuruların tarafınıza bu yollarla gelmesinden vazgeçmek isterseniz, 0(850) 305 5 532 telefon numarası ve info@leaint.com e-posta adresinden bizlere ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.
 • Sözleşmeyi kabul etmeniz halinde LEA ile aranızda hiçbir şekilde işçi – işveren ilişkisi kurulmayacak, sözleşmeyi imzalamanın tarafınıza LEA yasal temsilcisi, acentesi, bayisi vb. unvanlar sağlamayacaktır. Temsilci olarak bağımsız ve basiretli bir tacir olarak hareket etmeniz beklenmekte ve gerekmektedir.
 • Sözleşme sebebiyle LEA’ dan edindiğiniz her türlü bilgi ve belgeyi gizli bilgi olarak korumanız, üçüncü kişilere açıklamamanız ve sözleşme amacı ve süresi dışında kullanmamanız gerekmektedir.
 • LEA ’nın siparişlerinizi işleme alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

·        Ürünlerimiz LEA Temsilcileri tarafından Türkiye’nin her il, ilçe, semt ve mahallelerinde satılabilir.

 • Sözleşme gereği telefon, ses, video, e-mail ve bilgisayar kayıtları delil niteliğindedir.

 

 • ( * ) Doldurulması zorunlu alanlar.
 • Yukarıda belirttiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.